Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych szkoleniach i usługach zapisz się do newslettera


Usuwanie drzew i krzewów - nowa procedura z uwzględnieniem nowych stawek opłat - radca prawny Jolanta Kochanowska

Data szkolenia: 27-02-2017

Miejsce szkolenia: Warszawa

 

Zapraszamy na szkolenie:

Usuwanie drzew i krzewów
- nowa procedura z uwzględnieniem nowych stawek opłat

 


Wykładowca: JOLANTA KOCHANOWSKA

Karierę rozpoczęła w 2003 r. podejmując pracę na stanowisku zajmującym się obsługą prawną Departamentu Ochrony Przyrody w Ministerstwie Środowiska. W 2005 r. kontynuowała pracę w Departamencie Instrumentów Ochrony Środowiska w tym samym ministerstwie. W latach 2008-2012 jako pracownik Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska zajmowała się obsługą prawną Departamentu Ocen Oddziaływania na Środowisko. W latach 2009-2010 zajmowała się obsługą prawną Wydziału Rolnictwa i Środowiska w Urzędzie Gminy Konstancin Jeziorna. Od 2007 r. do chwili obecnej prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu szeroko pojętej procedury inwestycyjnej na rzecz administracji rządowej i samorządowej oraz osób prawnych i fizycznych. Od 2012 r. jest radcą prawnym.

Specjalizacja: procedura administracyjna procesu inwestycyjnego ze szczególnym uwzględnieniem etapu planowania przestrzennego łączonego z ochroną przyrody i etapu oceny oddziaływania na środowisko.

 

Miejsce szkolenia: CK Golden Floor, al. Jerozolimskie 123A (przy Rondzie Zawiszy), ok. 600 metrów od Dworca Centralnego.Więcej informacji do pobrania pod przyciskiem "Opis Szkolenia" poniżej.

 

Współpraca

EkoPraca

PATRONAT MEDIALNY

konferencja

Created by interactivewebagency.pl | © EkoDialog 2012. All rights reserved.