Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych szkoleniach i usługach zapisz się do newslettera


Audyt Środowiskowy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Audytu Środowiskowego (audyt ekologiczny), który przeprowadzany jest przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach audytorskich w międzynarodowych korporacjach, a także ludzi biorących udział w tworzeniu wielu aktów prawnych z zakresu ochrony środowiska, dzięki czemu zapewnia on pełne przystosowanie przedsiębiorstwa do wymogów prawnych dotyczących ochrony środowiska.

Program Audytu:

  • Identyfikacja obowiązków w odniesieniu do przepisów ochrony środowiska,
  • Ocena dokumentacji firmy pod kątem spełniania wymogów ochrony środowiska,
  • Przygotowanie zaleceń, które usprawnią obieg oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej,
  • Przygotowanie sprawozdania (opis obowiązków jakie powinna wypełniać firma pod kątem ochrony środowiska, opis stanu istniejącego, zalecenia dostosowujące firmę do obowiązującego prawa w zakresie ochrony środowiska).

Audyt obejmuje w szczególności przepisy oraz rozporządzenia wykonawcze ustawy Prawo Ochrony Środowiska, ustawy o odpadach, ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym oraz ustawy o opakowaniach i odpadach opakowaniowych.

Audyt obejmuje wizyty specjalistów w siedzibie firmy i zakładach produkcyjny oraz analizę zgromadzonej dokumentacji. Firma EkoDialog przez okres 2 tygodni od Audytu będzie udzielać informacji dotyczących ochrony środowiska.

Istnieje również możliwość przeprowadzenia Audytu jedynie pod kątem identyfikacji obowiązków w odniesieniu do przepisów ochrony środowiska.

Koszt Audytu ustalany jest indywidualnie.


Współpraca

EkoPraca

PATRONAT MEDIALNY

konferencja

Created by interactivewebagency.pl | © EkoDialog 2012. All rights reserved.